Wydarzenia

Międzynarodowa Olimpiada Młodzieży-2021. Ruszyła rejestracja online 12.08.2020

Międzynarodowa Olimpiada Młodzieży-2021. Ruszyła rejestracja online

Narodowy Uniwersytet Badawczy "Wyższa Szkoła Ekonomii" zaprasza cudzoziemców na studia licencjackie, aby dołączyli do Międzynarodowej Olimpiady Młodzieży - 2021 (MOM-2021). W Olimpiadzie mogą wziąć uczniowie klas 10-11 i klas 11-12 z 12-letnim programem nauczania szkół, gimnazjów, liceów i szkół wyższych mogą wziąć udział w olimpiadzie; absolwenci zagranicznych szkół ogólnokształcących; studenci zagranicznych uczelni w wieku poniżej 30 lat; obcokrajowcy w wieku poniżej 30 lat mieszkający w Rosji.


Współzawodnictwo w ramach Olimpiady odbędzie się w dniach 22-29 października 2020 r. i będzie obejmowało następujące tematy: język angielski, wschodoznawstwo, design, dziennikarstwo, historia (świat), kulturoznawstwo, matematyka, komunikacja medialna, stosunki międzynarodowe, prawo, psychologia, reklama i public relations, nauki społeczne, współczesna polityka, fizyka, filologia, filozofia.

Olimpiada odbędzie się w dwóch formatach stacjonarnym (offline) i zdalnym (online). Aby wziąć udział w Olimpiadzie należy zarejestrować się w dniach od 25 maja do 12 października 2020 roku. 

Zwycięzcy i laureaci Olimpiady, aplikując na studia licencjackie w Wyższej Szkole Ekonomiki w 2021 i 2022 roku, będą mogli ubiegać się o pełne stypendium rządowe Federacji Rosyjskiej (kwoty) na studia w programach licencjackich / specjalistycznych, zgodnie z warunkami składania wniosku, które zostaną opublikowane na stronie internetowej MOM w listopadzie i grudniu 2020 roku.

Dla uczestników Olimpiady organizowane są webinaria prowadzone przez wykładowców Wyższej Szkoły Ekonomicznej. Szczegółowe informacje na temat warunków rejestracji, zasad uczestnictwa i webinarów są publikowane na stronie międzynarodowej Olimpiady Młodzieży https://olymp.hse.ru/inter

Informacje na temat webinarów są publikowane na stronie Olimpiady, a także w oficjalnym kanale Olimpiady Telegram https://t.me/hse_admissions

Webinaria są publikowane również na kanale YouTube Olimpiady https://www.youtube.com/channel/UCdLwReKft-o6HlJS0JkQGPA

Wydarzenie jest prowadzone przez Narodowy Uniwersytet Badawczy "Wyższa Szkoła Ekonomiki" przy wsparciu Rossotrudnichestva.


Wrócić