Wydarzenia

29.08.2019

Pedagogika cyfrowa: bezpłatne szkolenie online dla nauczycieli i pracowników rosyjskich szkół za granicą

W ciągu ostatniego roku słowo "cyfryzacja" mocno zakorzeniło się pedagogice. Nie jest to zaskoczeniem: narodowy program "Gospodarka Cyfrowa Federacji Rosyjskiej" zakłada, że rosyjski system edukacji przejdzie szybką transformację cyfrową. Nauczyciel musi nauczyć się, jak szybko zmienić podejście do nauki, uwzględniając cyfrowe możliwości szkoły lub otwartego dostępu do zasobów edukacyjnych, wykorzystując prawidłowo dane z różnych źródeł informacji. 

W celu poprawy sprawności cyfrowych nauczycieli i pracowników rosyjskich szkół za granicą, eksperci rosyjskiego Uniwersytetu Przyjaźni Narodów na prośbę Rossotrudnichestva opracowali bezpłatny kurs online "Pedagogika cyfrowa". Kurs ten będzie również interesujący dla osób zainteresowanych najnowszymi tredndami organizowania procesu edukacyjnego w szkołach ogólnokształcących.

Kurs, to:

- Bezpłatne szkolenia online w dogodnym czasie;
- Wykłady wideo i materiały szkoleniowe w 3 modułach: cyfrowe środowisko edukacyjne, cyfrowe zasoby edukacyjne w procesie edukacyjnym, projektowanie cyfrowych zasobów edukacyjnych;
- Symulator projektowania kursów online;
- Elektroniczny certyfikat RUND na zakończenie kursu.


Więcej o kursie:ПРОМО (Цифровая_педагогика).mp4 (347972773)

Możesz zapisać się na kurs Pedagogiki cyfrowej pod adresem:https://www.dpo.rudn.ru/course/tsifrovaya-pedagogika/Wrócić