Wydarzenia

   Przygotowujemy się do rekrutacji na rosyjskie uniwersytety 02.11.2020

Przygotowujemy się do rekrutacji na rosyjskie uniwersytety

Edukacyjny serwis internetowy „Studiuj w Rosji!” http://rs.physicon.ru zaprasza zagranicznych maturzystów na dodatkowe kursy przedmiotowe oraz kursy przygotowujące do rekrutacji na studia na rosyjskich uniwersytetach.

Kursy są bezpłatne i odbywają się w języku rosyjskim!

Użytkownicy serwisu uzyskują dostęp do aplikacji online z głównych przedmiotów programu nauczania, w tym do aktualnych materiałów przygotowujących do Podstawowego i Jednolitego Egzaminu Państwowego, które spełniają rosyjskie standardy edukacyjne. Кurs „Język rosyjski jako obcy” pozwoli obcokrajowcom podwyższyć poziom znajomości języka rosyjskiego.

Przyszli studenci nie tylko poszerzą swoją wiedzę, ale także, na podstawie wyników testu końcowego, będą mogli ocenić swój rzeczywisty poziom przygotowania do egzaminów na rosyjskich uczelniach.

Dołącz do projektu „Studiuj w Rosji!”, zdobądź dodatkową wiedzę, przygotuj się do nauki w Rosji i poszerz swoje horyzonty!

Wszystkie kursy online będą dostępne do końca roku akademickiego. Jednak, aby otrzymać certyfikat, możesz przejść testy teraz lub do 10 listopada 2020 r. Pospiesz się!

Wszystkie szczegóły i rejestracja dostępne na platformie: http://rs.physicon.ru


Wrócić