Wydarzenia

Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie     ogłasza nabór na intensywne kursy języka rosyjskiego on-line     Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach (A1, A2, B1, B2, C1, C2) 27.05.2020

Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie ogłasza nabór na intensywne kursy języka rosyjskiego on-line Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach (A1, A2, B1, B2, C1, C2)

To doskonała okazja, aby zapoznać się z podstawami gramatyki rosyjskiej, poćwiczyć wymowę i intonację oraz opanować zasady etykiety językowej.

Dla osób kontynuujących naukę rosyjskiego na poziomie C1, C2, oferujemy specjalny kurs „Między wierszami”.

W ramach tego kursu uczestnicy zapoznają się z twórczością współczesnych pisarzy rosyjskich (W. Pielewin, T. Tołstoj, W. Jerofiejew, W. Nabokow i innych), spróbują odkryć zamysł autora, postarają się znaleźć i zrozumieć to, co nie jest napisane w tekście, a co na pewno jest w nim obecne, jednocześnie wzbogacając słownictwo i powtarzając konstrukcje gramatyczne języka rosyjskiego.

Czas trwania kursu: od 29 czerwca do 27 lipca

 Aby zostać uczestnikiem kursu należy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej ronik.org.pl i wysłać go na adres e-mail: kursy@ronik.org.pl

 W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 500 705 364, +48 (22) 848 04 11


Wrócić