Wydarzenia

Uniwersytet Naukowo-Badawczy „Wyższa Szkoła Ekonomiczna” ogłasza nabór obywateli zagranicznych rok akademicki 2019/2020 03.12.2018

Uniwersytet Naukowo-Badawczy „Wyższa Szkoła Ekonomiczna” ogłasza nabór obywateli zagranicznych rok akademicki 2019/2020

Wyższa Szkoła Ekonomiczna to jeden z najlepszych rosyjskich uniwersytetów i ośrodków badawczych w Europie Wschodniej w dziedzinie ekonomii, zarządzania, informatyki, matematyki, nauk społecznych i językoznawstwa. Szkoła w roku akademickim 2019/2020 prowadzi nabór na 80 kierunków studiów licencjackich na czterech kampusach w Moskwie, Petersburgu, Niżnym Nowogrodzie i Permie, w tym na 8 anglojęzycznych kierunkach dwudyplomowych przy współpracy z Uniwersytetem Londyńskim (Wielka Brytania), Uniwersytetem Kyung Hee (Korea), a także na nowych kierunkach chemii, biologii komórkowej i molekularnej, gospodarki przestrzennej, russian studies itp.

Prowadzony jest również nabór na 166 kierunków studiów magisterskich, w tym studiów dwudyplomowych w języku angielskim, programów dotyczących nowych obszarów: planowanie transportu, russian studies, metody cyfrowe w dziedzinie nauk humanistycznych, a także na kierunku prowadzonym wspólnie z agencją Russia Today - „International News Production " oraz na wielu innych.

Przy rekrutacji można wybrać maksymalnie dwa kierunki programów edukacyjnych. W tym celu należy założyć konto zagranicznego maturzysty. Całą procedurę rejestracji konta osobistego, wyboru programów edukacyjnych, składania wniosków i terminów ich rozpatrzenia podano na oficjalnej stronie internetowej naboru cudzoziemców w Wyższej Szkole Ekonomicznej https://admissions.hse.ru/

Rekrutacja odbywa się zarówno na kierunki bezpłatne (stypendia Rządu Federacji Rosyjskiej), jak i płatne, z możliwością uzyskania stypendiów Wyższej Szkoły Ekonomicznej, które pokrywa koszty kształcenia na poziomie licencjackim do 70% i magisterskim do 50% przez cały okres trwania studiów.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres poczty elektronicznej inter@hse.ru lub dzwonić pod nr: +7 (495) 531-00-59.


Wrócić