Wydarzenia

Pietrozawodski Uniwersytet Państwowy (Rosja, Republika Karelii) zaprasza obywateli zagranicznych, władających językiem rosyjskim na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym, na kursy „Letniego Uniwersytetu” 21.03.2018

Pietrozawodski Uniwersytet Państwowy (Rosja, Republika Karelii) zaprasza obywateli zagranicznych, władających językiem rosyjskim na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym, na kursy „Letniego Uniwersytetu”

Pietrozawodski Uniwersytet Państwowy (Rosja, Republika Karelii) zaprasza obywateli zagranicznych, władających językiem rosyjskim na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym, na kursy „Letniego Uniwersytetu”.

Intensywne letnie kursy pozwalają na szybkie i efektywne osiągnięcie poziomu docelowego języka rosyjskiego oraz przygotowanie do nauki lub życia w Rosji, uczą o historii, tradycji i kulturze Rosji i Republiki Karelii.

Przewidziano indywidualne i grupowe zajęcia z wykorzystaniem najnowszych metod i technologii nauczania języka rosyjskiego jako obcego. Programy różnią się poziomami zaawansowania oraz czasem trwania:

Terminy kursów:

program 4-tygodniowy:

·         4–29 czerwca;

  • 2–27 lipca;

·         30 lipca–24 sierpnia;

program 8-tygodniowy:

·         4 czerwca–27 lipca;

·         2 lipca–24 sierpnia.

program 12-tygodniowy:

4 czerwca–24 sierpnia.

Oprócz nauki przewidziany jest program kulturalny z wycieczkami do Sankt-Petersburga lub Moskwy, na wyspę Kiży, Wyspy Sołowieckie na Morzu Białym oraz do męskiego klasztoru na wyspie Wałaam.

Szczegółowe informacje o kosztach kursów oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie https://petrsu.ru/page/international/interstudents/summer
Wrócić