Wydarzenia

Bałtycki Federalny Uniwersytet im. I.Kanta zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w VII Międzynarodowej Olimpiadzie z Języka, Literatury i Kultury Rosyjskiej 09.02.2018

Bałtycki Federalny Uniwersytet im. I.Kanta zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w VII Międzynarodowej Olimpiadzie z Języka, Literatury i Kultury Rosyjskiej

Bałtycki Federalny Uniwersytet im. I. Kanta w Kaliningradzie (Rosja) zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w VII Międzynarodowej Olimpiadzie z Języka, Literatury i Kultury Rosyjskiej.Olimpiada odbywać się będzie od marca do maja 2018 r. Do wzięcia udziału w konkursie zaproszeni są studenci uczelni zagranicznych oraz rosyjskich, którzy uczą się języka rosyjskiego na kierunkach filologicznych i na lektoratach. Zadania olimpiady ułożone zostały wg wszystkich poziomów – od początkującego do biegłego posługiwania się językiem. (Rosja) zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w VII Międzynarodowej Olimpiadzie z Języka, Literatury i Kultury Rosyjskiej.

Olimpiada odbywać się będzie od marca do maja 2018 r. Do wzięcia udziału w konkursie zaproszeni są studenci uczelni zagranicznych oraz rosyjskich, którzy uczą się języka rosyjskiego na kierunkach filologicznych i na lektoratach. Zadania olimpiady ułożone zostały wg wszystkich poziomów – od początkującego do biegłego posługiwania się językiem.

Olimpiada odbywać się będzie w dwóch etapach:

zaocznym (od 1 do 23 marca 2018 r. w trybie online)

stacjonarnym (od 25 do 26 maja 2018 r. w Bałtyckim Federalnym Uniwersytecie im. I. Kanta w Kaliningradzie (Rosja)).

W przypadku etapu stacjonarnego opłata za przyjazd, nocleg oraz wyżywienie leży po stronie uczestnika.

Aby wziąć udział w olimpiadzie, należy w dniach od 1 do 23 marca wypełnić zgłoszenie na stronie http://ru-olymp.kantiana.ru (zakładka  „Перейти к олимпиаде”).

Odpowiedzi na pytania związane z olimpiadą udzielane są telefonicznie pod numerem +7-4012-595-595 (prefiks 3100) lub za pomocą poczty e-mail: TTSvigun@kantiana.ru; v-olga@hotmail.ru; achernyakov@kantiana.ru; textman@yandex.ru.

 


Wrócić