Wydarzenia

Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci „Rosja oczami dzieci” 10.10.2017

Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci „Rosja oczami dzieci”

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie kursów języka rosyjskiego dla dzieci prowadzonych przez Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie (RONiK), a także wszystkie inne dzieci w wieku od 3 do 15 lat.


 Konkurs organizowany jest w 3 kategoriach wiekowych:

- uczestnicy kółka „Tieriemok”, i dzieci w wieku od 3 do 5 lat, które nie biorą udziału w kursach dla dzieci organizowanych przez RONiK.
- uczestnicy grup dla dzieci przedszkolnych, młodszych uczniów oraz dzieci w wieku od 6 do 9 lat, które nie biorą udziału w kursach dla dzieci organizowanych przez RONiK.
- uczestnicy grup dla starszych dzieci szkolnych oraz dzieci w wieku od 10 do 15 lat, które nie biorą udziału w kursach dla dzieci organizowanych przez RONiK.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz przekazanie nagród zwycięzcom odbędzie się w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury w Warszawie 3 listopada (piątek) o godz. 17:00.

Rysunki oraz ich tytuły wraz z danymi uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, kontakt) należy składać do sekretariatu kursów języka rosyjskiego do 22 pażdziernika 2017 r.

Nasz adres: Warszawa, ul. Belwederska 25;

tel.: (22) 848-04-11; e-mail: kursy@ronik.org.pl


Wrócić