Wydarzenia

24.07.2019

III Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Cywilizacja rosyjska"

Od 22 lipca do 8 września Federalna Agencja Narodowości przy wsparciu informacyjnym Rossotrudnichestva organizuje III Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Cywilizacja rosyjska".

22 lipca zawodowi i amatorscy fotografowie z różnych części Rosji i zagranicy będą mogli wziąć udział w konkursie i zamieścić swoje zdjęcia na stronie www.ruscivilization.ru Jeden uczestnik może zaprezentować do 5 zdjęć wykonanych w ciągu ostatnich pięciu lat w następujących kategoriach: "Unikalna przyroda", "Twarze i pokolenia", "Tradycje wielkiego kraju", "Architektura i rzeźba". W tym roku pojawiła się nowa kategoria "Moskwa Wielonarodowa", która będzie odzwierciedlać różnorodność kultur i tradycji narodów Rosji żyjących w stolicy.

Przyjmowanie prac zakończy się 8 września. Następnie zostaną one ocenione przez jury, w którego skład na zaproszenie Igora Barinowa weszli znani w Rosji i na świecie zawodowi fotograficy, artyści, dziennikarze, osoby publiczne. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się pod koniec września 2019 roku w Moskwie.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej konkursu pod adresem www.ruscivilization.ru


Wrócić