Wydarzenia

Zapraszamy do udziału w kursach online  na portalu "Edukacja po rosyjsku" 15.02.2019

Zapraszamy do udziału w kursach online na portalu "Edukacja po rosyjsku"


W środę 20 lutego 2019 roku o godzinie 17.30 (czasu moskiewskiego) odbędzie się webinarium "Teksty polikodowe w różnych dziedzinach działalności". Webinarium poprowadzi Tatiana Nesterowa, doktor nauk filologicznych, docent, profesor Katedry językoznawstwa ogólnego i rosyjskiego Instytutu Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina". Link: https://webinar.pushkininstitute.ru/webinar.php?webinarId=184  

W czwartek 21 lutego 2019 r. o godzin 16.00 (czasu moskiewskiego) odbędzie się pierwsze webinarium poświęcone 220. rocznicy urodzin Aleksandra Puszkina, "Fenomen Puszkina i Puszkiniana epoki komunikacji cyfrowej". Webinarium poprowadzi Elmira Afanasjewa, doktor nauk filologicznych, literaturoznawca, pracownik naukowy Instytutu Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina". Link:https://webinar.pushkininstitute.pl/webinar.php?webinarId=205

Aby wziąć udział w webinarium, należy zalogować się na swoje konto na portalu "Edukacja po rosyjsku" i włączyć w przeglądarce opcję korzystanie z programu Flash Player.

W przypadku problemów i pytań prosimy zwracać się mailowo: aospiridonov@pushkin.institute; w miarę możliwości prosimy nadsyłać screeny ilustrujące problem.

Harmonogram kolejnych seminariów i zapisy:https://webinar.pushkininstitute.ru/webinars.php

Link do ostatniego wydarzenia zamieszczony jest w archiwum portalu: https://webinar.pushkininstitute.pl/archive.php?type=webinar; https://webinar.pushkininstitute.ru/archive.php?type=lection. Aby wyświetlić plik wideo, należy zalogować się na swoje konto na portalu "Edukacja po rosyjsku".


Wrócić